hii

hii

Ckm jam nje goc kam 16vjet jam elidhur me nje cun per seriozishtt por ai ka 26 vjet un e dua dhe smund te heq dor nga ai me tregoni qfar te bej

         

2 komente për “hii”

 1. PSICOLOGA ITALIANA says:

  PERSHENDETJE!!! Nese e do nje person mbaje fort mos e le per shkak te moshes apo pasuris apo ndonje gje tjt. Nese ti ndihesh e lumtur me te dhe ai me ty mos bej gabim qe ta ndash . Edhe nese njerzit flasin sepse e ka “populli” Shqiptar si zakon me fol per te tjeret por ty mos te bie mendja fare ti ndihesh mir me te .

 2. Arbnora Ismaili - Psikologe says:

  Përshëndetje,
  Se pari te faleminderit qe ke ndare me ne shqetësimin tënd. Nga mosha qe ke shkruar (16 vjet) mendoj se ende nuk je gati për te krijuar një lidhje te qëndrueshme, për shkak te moshës se re qe ke, papjekurisë emocionale, mungesës se eksperiencës dhe shume faktorëve te tjerë qe ndikojnë qe lidhjet romantike ne këtë moshe te jene me shume afatshkurtra, Mendoj se ti nuk duhet te preokupohesh me mendimin e statutit te “lidhjes” suaj, por qe te kaloni mire ne shoqërinë e njeri tjetrit. Mundohu qe te fokusohesh edhe ne gjerat e tjera qe janë te rëndësishme për ty si familja, shkollimi, shoqëria etj, dhe te kalosh kohe edhe me njerëz te tjerë te afërt dhe te dashur për ty. Bisedo edhe me dike me te rritur dhe te besueshëm ne mënyre qe te marrësh edhe ndonjë mendim tjetër sa i përket shqetësimit tënd.
  Gjithsesi përsëri theksoj se je ne një moshe ku mund te shijosh edhe shume gjera te tjera dhe te argëtohesh me gjerat qe ty te bëjnë te ndihesh mire dhe përshtaten me moshën tende.
  Te uroj gjithë te mirat dhe na shkruaj përsëri nëse e ndjen te nevojshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: