Hemorroide

Hemorroide

Jam nj cun 21 vjec dhe kam ven re q kam hemorroide n anus t cilat m shkaktojn krruarje
A ka ndonj krem q mund t perdoret per ti eleminuar ?

         

Një koment për “Hemorroide”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Po ka yndyre per lyerje per mjekimin e hemoroideve. Beni nje vizite te gastroenterologu per ekzaminim te tyre dhe marrjen e terapise.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: