hemoroide

hemoroide

Pershendetje
Po kam probleme me hemoroide afro 2 jav. Me heret nuk kam pasur problem. Qfar me sygjeroni ?
Ju faleminderit!

         

Një koment për “hemoroide”

  1. admin says:

    Pershendetje,
    Te rekomandojme te besh nje vizite te mjeku gastroenterolog qe te marresh edhe mjekimin e nevojshem. Nderkohe te sugjerojme te ushqeheni me ushqime te pasur ne fibra te tilla si fruta, perime dhe drithera te plota.

    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: