Hello❤️

Hello❤️

Pershendetje desha te mar mendimin e psikologut jam ndar prej te dashurit dmth per faj timin aj ka pas qellim serioz me mua me ka dashur gjithmon por tash un kam bo gabime dhe ai sme fal aspak por perseri po flasim brengoset per mua me pytet si jam a kam ndonje problem i dhimbsem perseri qe jam e merzitur pas ndarjes se tij , ju lutem tregomni mendimin tuaj a mendoni se aj ka ndjenja serish per mua ? Aj serish eshte i hidheruar me mua por nuk me len aspak vetem , gjith tmirat❤️

         

2 komente për “Hello❤️”

 1. Anonymous says:

  une qe po shkruj jom ni femer sjom psikologe po mendoj qe aj nese te shkrun smunet me ttharru as aj leht,ose i duhet pak kohe te mendoj pa gabimit qe i ke bo tii,tash leje pak ne hapsiren e vet edhe nese te don vertet kthehet,se tnjejtin rast e kom pas edhe un me te dashurin tem 2 muj gjith i kom shkru edhe si interesojke sdojke me ni per mu hiq tash valla pom shkrun vett kur e pa qe spo ja rrasi hahahhaha gjitha tmirat ishalla bashkohni

 2. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje,
  Te faleminderit qe na ke shkruar dhe ke ndare shqtesimin tend me ne.
  Ne kete rast, megjithese eshte e kuptueshme te kete pasur dashuri mes jush, meqense gjerat kane qene aq afer te shkojne ne tjeter nivel, duket qe i keni dhene fund lidhjes.Mirepo fakti qe ai te shkruan eshte dicka qe nuk po e definon qarte statusin tuaj.Mund te jete vetem je interesim per nje person qe dikur e ka dashur, ose mund te jete per fatkin qe ende ai ndjen per ty. Por, gjithsesi nese eshte dicka qe te mundon, te kisha rekomanduar qe te perpiqesh direct ta sqarosh kete interesimin te tij per ty. Mund ta pyesesh nese ende ndjene per ty dhe nese eshte duke menduar te kete dicka prap me ty. Por, nese ti vazhdimsiht i lejon casje ne jeten tende, pa i kerkuar pergjegjesi dhe pa e definuar interesimin e tij, as per te nuk do te jete problem ta vazhdoje komunikimin. Me shprese qe je ndjere e kuptuar, une te pershendes dhe te ftoj qe te me shrkaush prap nese deshrion te bisedojme.
  Sinqerisht,
  Vahidja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: