Gjuha

Gjuha

Prsh,kam prb me gjuhen e kam nje shtres te verdhe ne mes dhe disa pika shum te vogla te kuqe ne maje dhe ne fund te gjuhes qe ndonjher edhe djegin kam qen te mjeku me ka thene qe e gjitha eshte nga lukthi ,qfar me sygjeroni?

         

3 komente për “Gjuha”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe familinderit qe na ke shkruar.

  Te keshillojme qe te beshe nje vizite te lukthit tek specialisti. Me e mira eshte qe prap te vizitohesh te mjeku familjar i cili pas egzaminimit mund te te drejtoj me tutje te specialisti i duhur.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. besa says:

  o edhe un qeshtu si ti krejt e kom gjuhen bash qysh e pershkruve ti deshta me tpyt pikat a tkan dal perniher apo jon shku kadal dal tu tdal tlutna nese munesh me ma kthy se krejt qeshtu e kom edhe un sdi pse kshtu

  1. Ye says:

   Jo qe gati 1 muj e kom mka dal niher ni shtres tjeter tani tu u zverdh mashum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: