Gjuha

Gjuha

Pershendetje nuk je vet jam 24vjeqare kjo pyetje shkon per mjekun me te pershtatshem problemi im eshte se qe nje koh po me shfaqen pika te kuqe ne gjuhe sikur dredhez nuk jan me dhimbje vetem pika te kuqe e kam gjithashtu fytin e skuqur dhe dy nyje limfatike te fyra ne dy anet e fytit ne google lexova qe mund te jet edhe nga bakteri streptokok a mund te jet e vertet kjo qfar shenja tjera jep streptokoku? faleminderit shum nese me jepni nje pergjigje

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: