Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/gjtsia/
Export date: Tue Dec 11 13:56:45 2018 / +0000 GMT

gjtsia


prsh Jam nje vajz 14 vjece dhe jam 1.51cm e gjat dmth jam me e shkurta nga shoqet e mija pse ndodh kjo a rritem me von apo cfar periodat me kan ardhur e ne moshen 12 vjecare mbas ksaj nk eshte se jam rritur aq shum dhe te gjith me thojn qe kur periodat te vin nk rritesh shum qfar duhet te bej ju lutem mund te me jepni ndonje keshill.
Post date: 2018-04-15 14:32:27
Post date GMT: 2018-04-15 14:32:27

Post modified date: 2018-04-15 14:32:27
Post modified date GMT: 2018-04-15 14:32:27

Export date: Tue Dec 11 13:56:45 2018 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com