This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Mar 19 23:47:40 2019 / +0000 GMT

gjtsia


prsh Jam nje vajz 14 vjece dhe jam 1.51cm e gjat dmth jam me e shkurta nga shoqet e mija pse ndodh kjo a rritem me von apo cfar periodat me kan ardhur e ne moshen 12 vjecare mbas ksaj nk eshte se jam rritur aq shum dhe te gjith me thojn qe kur periodat te vin nk rritesh shum qfar duhet te bej ju lutem mund te me jepni ndonje keshill.
Post date: 2018-04-15 14:32:27
Post date GMT: 2018-04-15 14:32:27
Post modified date: 2018-04-15 14:32:27
Post modified date GMT: 2018-04-15 14:32:27
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com