gjtsia

gjtsia

prsh Jam nje vajz 14 vjece dhe jam 1.51cm e gjat dmth jam me e shkurta nga shoqet e mija pse ndodh kjo a rritem me von apo cfar periodat me kan ardhur e ne moshen 12 vjecare mbas ksaj nk eshte se jam rritur aq shum dhe te gjith me thojn qe kur periodat te vin nk rritesh shum qfar duhet te bej ju lutem mund te me jepni ndonje keshill.

         

Një koment për “gjtsia”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Je vajze e re dhe ke ende shume kohe per tu rritur. Perdor ushqim sa me natyral, peme e perime dhe gjithsesi sa me teper aktivitete fizike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: