Pershendetje ,jam 28 vjecare .

Pershendetje ,jam 28 vjecare .

Pershendetje ,jam 28 vjecare .
Kam shume qime ne fetyre dhe ne kembe, depilohem rregullisht por problemi eshte qe nuk pakohen. Kam 7 vite pothuajse qe kam kete problem. Kam degjuar qe kjo ndodh per shkak se mund te kem me shume hormone mashkullore, dhe se ka barna per tu sheruar. A mund te me tregoni emrin nqs mund ti mar ne barnatore pa u konsultuar me doktor. Pres pergjigjje , faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje ,jam 28 vjecare .”

  1. Anonim says:

    Duhesh me i ba analizat hormonale per me pa cilat hormone i ki t’rrituna edhe tani me u konsultu me mjekun se far terapie ti ki nevoje, edhe ne çfare dozash ti duhesh me i mare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: