gjeloz ne ekstrem

gjeloz ne ekstrem

Pershendetje,me falni qe po ju pengoj,mirepo kam nje shqetsim shume te madh,burrit im ka shume mendime te kqija per mu,mendon qe e trathtoj pa asnje arsye pa pase ndonje argument thjesht i fiksohet ne koke qe une po flas me dikend,perveq kesaj me ofendon tejmase me fjalet me te kqija te mundshme,e kam mendu mos ka lloj depresioni mirepo ai nuk ka problem me asnje njeri ne rrethin e vet as me askend veq me mu sillet keshtu,kur eshte qete eshte shumeeee mire mirepo shumeee shpejt i ndryshon mendimi per te keq te lutem me ndihmoni me tregoni qka mund te jete dhe si mund ti ndihmoj,gjelozia ju ka bo si lloj smundje dmth eshte gjeloz ne ekstrem

         

Një koment për “gjeloz ne ekstrem”

  1. Gresa says:

    Pershendetje shpresoj te jesh mire une te sugjeroj ta kontrollosh ti burrin tend sepese ata qe bejne keshtu i bejne vet keto gjera dhe mendojn qe si eshte vet jane te gjithe veq me ta hup ty vemendjen nga aj
    . mos lejo te te ofendoj e te shaj dhe ti je vajza e dikujt qe tka rrit me shumm mundime e veshtersi e del ni burr si i yti e met perul une nuk pajtohem une per vete ja kisha shtrengu pak ose te permiresohet ose te nadem ni jet e kemi ate duhet ta jetojm me dashuri dhe qetesi .. te pershendes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: