Gjatesia

Gjatesia

Jam nje vajze 15 vjec jam 1.54 e gjat a mund te tzgjatem edhe pak nqs hyj ne kurs basketbollit? Pres prgj

         

Një koment për “Gjatesia”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur,
    Te falenderojme qe na ke shkruar. Perpiqu te konsumosh ushqim te rregullt e kualitativ, peme e perime. Ju sugjerojme sa me teper aktivitete fizike dhe basketbolli sigurisht qe ndihmon ne zgjatje.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: