gjaku

gjaku

Pershendetje, duke lexuar ne net per pshtymen diqka u frikesovs, filloja te peshtyja, kur te pshtyj per here te par normal pshtyma osht e bardh, pastaj pshtyj dej 10her edhe me duket si gjak nganjehere jo gjithmon, osht si ngjyre e kafe e celet si naj pjes e kuqe qe veshtir muj me dallu, e jom bo marak shum, une analizat i kom ba para 3mujve se kom pas koll shum(edhe tash kom koll mirepo shum ma pak ) krejt mkan dal mir fotografim mushkrive me krejt, edhe analiz pshtymes kom ba (ateher se kom vrejt qeta qe pe vrej sot) mir mka dal pa bakterie..cka mendoni a osht gjak ajo? duhan nuk kunsomoj kurre!!

         

Një koment për “gjaku”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Lajmerohu te mjeku i juaj per ekzaminim te perseritur dhe udhezime tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: