Gjakderdhje

Gjakderdhje

Pershendetje jam nje djal 22 vjecar. Kur dal jashte me del shume gjak dhe ky problem ka diku te nje vit qe me ndodh. Shkova te mjeku dhe me sugjeroi nje ilac per hemorroide te brendshme. Ilaci beri efekt per shume pak dite dhe pastaj gjakderdhja filloi perseri. Pas perdorimit te ilacit ndiej edhe nevojen te dal jasht shume me shpesh gjate dites, madje kam frike te udhetoj me ore te tera sepse esht shume ndjesi e sikletshme. Ju lutem me ndihmoni.

         

Një koment për “Gjakderdhje”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe ke ndare shqetesimin tend ketu,
    Duhet te jete e veshtire situata qe po kalon pasi interferon ne perditshemrine tende. Hemorroidet duhet te kurohen per nje kohe relativisht te gjate ne varesi edhe te gjendjes, perpos ilacit qe ke marre dhe po perdor edhe dieta eshte shume e rendesishme, perpiquni te ushqeheni me sa me shume ushqime qe permbajne fibra dhe sigurisht konsultohuni serish me mjekun qe ju ka dhene kuren me ilace per te pare sesi vijon gjendja.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: