gjakderdhja

gjakderdhja

pershendetje doktor i nderuar jam 19 vjet pothuajse para dy viteve i dashuri im ka tentuar te me prish virgjerin pa dashjen time,por aj ka arritur vetem pak te e fus vetem majen e kokes se penisit dhe e kam larguar menjeher nuk kam ndjer asgje ate moment mirpo pasi kam shkuar ne shtepi pas 2 oreesh e verejta qe kisha ne brek gjak shum pak gjak 23 pika edhe kisha nje lloj dhimbje apo djegsimi brenda ne vagin e ndjeja dhimbjen brenda mbas 2jave u munduam ta bejm perseri po nuk mujsha te duroj por kur erdha ne shtepi pata perseri pak gjakderdhje 4dit me qe 1vit nuk kam pas mardhenje desha ta di a do te kem perseri gjakderdhje kur ta kryej ket pun deri ne fund.Ju pershendes shum dhe ju deshiroj pun te suksesshme dhe te palodhshme ju lutem kthemani pergjigjen

         

2 komente për “gjakderdhja”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Shpjegimi i juaj nuk na jep te drejten te konludojim qka ka ndoshe me virgjinitet,por nese je e virgjer ende ne maredhenjen e pare ka mundesi gjakederdhjeje .Dr Premtimi

  2. Anonymous says:

    po ju faliminderit per pergjigjen po a ka ndonje mjet qe mund te shikohet a jam e virgjer ende sepse vetem njeher kam provuar po smund te them se ka pasur mardhenje vetem desha ta di a do te kem gjakderdhje kur te kem mardhenje perseri spo di si ta spjegoj ndoshta po me kuptoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: