gjak nga fyti

gjak nga fyti

para disa viteve kam pasur problem me kapilar te hundes gjdo her kam pasur gjakderdhje mirpo me pushoi vetvetiu para 3 viteve kur u zgjova ne mengjes me ishte mbushur goja me gjak shkova ne kontrolla e bere ekg edhe te mushkrive rezultoi mir kur pa pritmas para 1 viti befas me rodhi gjak nga goja mirpo kaloi vetvetiu I linda edhe dy femij pas ksaj nuk kisha probleme tani para disa ditesh kam pir uj me akull dhe me shkoi zeri disa dit pastaj mu shfaq kolli pastaj duke koll pa u ndal me rodhi gjak nga fyti e bera serish egk e mushkrive rezultoi pak ftohje ne mushkri kur kollem nhanjher me perzihet kelbaza me gjak tash ne baz pervojes tuaj desha te pyes a ka gjasa qe ky gjak te kete rjedhur nga ndonje kapilar I fytit apo nga mushkerit pres pergjigjen tuaj respektivisht mimoza

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: