This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Aug 20 6:14:40 2019 / +0000 GMT

Gardenale


Pershendetje, para disa muajsh gjyshja ime u operua nga tumori beninj ne koke.
Operimin e beri ne itali dhe cdo gje shkoi mire.
Andej i dhan ca ilace per perdorim te perhershem.Pa ato nuk reziston.
Kepra dhe gardenale.
Problemi eshte se Gardenale nuk po gjejme dhe as nuk na japin.
Ne itali sjapin me sepse nena eshte pa letra pa doktor.
Mund te me thoje dikush nese ka ne shqipri apo jo dhe si mund ti blej cfate letre me duhet.flm nese me pergjigjeni
Post date: 2019-02-11 09:50:27
Post date GMT: 2019-02-11 09:50:27
Post modified date: 2019-02-11 09:50:27
Post modified date GMT: 2019-02-11 09:50:27
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com