Gardenale

Gardenale

Pershendetje, para disa muajsh gjyshja ime u operua nga tumori beninj ne koke.
Operimin e beri ne itali dhe cdo gje shkoi mire.
Andej i dhan ca ilace per perdorim te perhershem.Pa ato nuk reziston.
Kepra dhe gardenale.
Problemi eshte se Gardenale nuk po gjejme dhe as nuk na japin.
Ne itali sjapin me sepse nena eshte pa letra pa doktor.
Mund te me thoje dikush nese ka ne shqipri apo jo dhe si mund ti blej cfate letre me duhet.flm nese me pergjigjeni

         

Një koment për “Gardenale”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Per kete pyetje stafi NukJeVet nuk mund te jap pergjigje, por shpresoj se mund te gjesh ndihmen e nevojshme nga komentuesit e tjere.

    Faleminderit,
    NukJeVet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: