Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/frymemarrja-6/
Export date: Sun Mar 29 20:37:32 2020 / +0000 GMT

Frymemarrja


Frymemarrja
Pershendetje, kam dy jav qe zihem nga fryma e tani me esht bere si ves te mbaj mendjen aty tek fryma nonstop, jam shtatzane ne javen e 24 por qe nga java e 22 me filloi ky problem me frymen, dua ta heq nga mendja te mendoj per gjera pozitive por nuk mundem, kam ber te gjitha analizat ne kardio, pulmo, toksiko dhe ne gjinekologji fetusi deri tani zhvillohet mir, por kjo me fut friken se mos e demtoj bebin, ka qe dy dit vetem qaj dhe dua ta largoj kete te keq qe me ngushton pse mbaj mendjen tek fryma si ta heq. Gjaku me doli pak anemi 10.y ndersa hekuri kishte ren pak dhe yndyrat ishin ngritur.mjekja ime me keshilloj te qetesohem se e kam nga stresi ose nga diafragma, por kam frik se kjo situat do te zgjas edhe pas lindjes. Ju faleminderit nese pergjigjeni
Post date: 2019-09-06 07:50:00
Post date GMT: 2019-09-06 07:50:00

Post modified date: 2019-09-06 07:50:00
Post modified date GMT: 2019-09-06 07:50:00

Export date: Sun Mar 29 20:37:32 2020 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com