Frymarrja

Frymarrja

Pershendetje, kam 30 vjec jetoj ne Gjermani, SE pari po ju tregoj SE jam njeri shum vesvese ne semundje, per cdo shenje vizitoj mjekun, dmth heren e fundit me tha atak paniku qe kam pas. Une ka shume vite qe vuaj nga thartira e lukthit dhe para 2 muaj isha Duke ndejt dhe pa prit mu zu fryma u bllokova zemra filloi te me rrah shpejt, shkova ne urgjence bera EKG dhe analiza per Infarkt te gjitha dolen mire. Tha qe nga vesvesja ka filluar tash te me Kap Panik atak. Po qe disa die Öse nje jave ne gjume kur po jam gati me flejt po me merret fryma nuk po münden mu ngi fryme dhe pastaj po ma Kap Panik. Tash eshte ora 4 une akoma zgjuar nga frika se MOS po me perseritet. Cka duhet te jete kjo Öse nese Panik atak si sherohet dhe cfar mjeku te vizitoj ?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: