frika se mos pp qe dem apo po bei ndonje gje te keqe

frika se mos pp qe dem apo po bei ndonje gje te keqe

Mirtida Jam Lela para 5 vjetve kisha probleme me hipoventilati me los frymarrje te bollshme kisha geil er los po vdes für menyr e cila un nfihesha mir ishte te shkoj te mjeku nese so me tvoshte de Jam mir pastaj gjithqka tem und ishte mir . por edhe kur merrka jsp kunder dhimbje ende pa januar ne lukthi un nfihesha mir. por kjo fat me kaloj pas mir kohe. tani jom e martune 2 dit para Dr te lindja vajzen e dir burri me la per mir tjeter kisha shum stress sepse ende Hormone nuk ishin ne rregull u komentova tem psikiatri ai me tha ti ke pak depresion de ke januar nje koh shum te vegshtir die me tha ti duhesh te shnosh tem psigologi . por tani kam shkuar 1 her por tani kam from te rri ne shtepi vetem me femijet der los po me bike te gilt sepse kam marramendje ngaqe kam probleme me Kurrizin , dhe mos po qmendem po mbys femijet . tani burri eshte kthyer por prap ndihet keshtu me kan jap medikamente qe te mendoj positiv dhe hjerat qe do ballafaqohedha te jen gjithqka te kaluara nga aj medikament . ju faleminderit dhe shpresoj te me ndihmoni

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: