Frika

Frika

Prsh,deshta ta ndaj me nje gjinekolog/e nje problem, un me par kam qen te gjinekologu per shkak se ne zonen e urines mkishte dal si nje lloj mishi nga brenda dhe ende jam e shqetsuar sepse nuk edi se qfar eshte gjinekologu me ka then se ke infeksion por barnat qe mi shkroi nuk kam gjet askund,halli im esht se kam frik mos e kam humbur virgjerin pasi qe me te dashurin kam mastrubuar.

         

Një koment për “Frika”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju sygjeroj ta vizitoni prap Gjinekologun e juaj,pasi e din gjendjen paraprake tek ju dhe ju verifikon gjendjen.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: