Frik

Frik

Pershendejte, problemi im osht frik shum tmadhe nga humbja virgjinitetit. Jam ne lidhje qe 2 vite por mka hi nkry qe osht shum dhimbje madhe edhe skam shanc te humb virgjinitetin , si tja bej?

         

2 komente për “Frik”

  1. Lola says:

    Nese ti e don te dashurin tend dhe nese ai te do gjithashtu do kuptosh qe humbja e virgjerise me dike qe e do nuk ka rendesi❣️

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk ke nevoj të frikësohesh,sepse dhimbja është relative ne shpjegim(nëse ke ndëgju se dhemb shumë p.sh).Unë mendoj që ju ta vizitoni Gjinekologun ,dhe ai pas nje egzaminimi të jashtëm, ju jep skjarime më konkrete.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: