Frik

Frik

Pershendetje deshta tju pys lidhje me humbjen e virgjinitetit. Kom shum frik nuk e di pse mka hi nkry kjo gje , sa her mundohna met fejumin deshton sepse nuk e lo ,kisha pas qef mem jep naj kshill se teper tutna qe kom me pas dhimbje tmadhe

         

Një koment për “Frik”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk ke nevoj të frikësohesh,sepse dhimbja është relative ne shpjegim(nëse ke ndëgju se dhemb shumë p.sh).Unë mendoj që ju ta vizitoni Gjinekologun ,dhe ai pas nje egzaminimi të jashtëm, ju jep skjarime më konkrete.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: