Fiksim ne ushqim

Fiksim ne ushqim

Pershendetje
Kam nje problem me te ngrenit.
Sa here qe ha ushqim, e ha krejt nuk e la aspak. Nganjehere mendoj se po ha pershkak se po kom qka me bo me dur.
Psh dua te shikoj ndonje film ose kom me bo naj detyr per fakultet, mar me honger diqka afer.
Psh e mbushi nje pjat me ushqim dhe e ha krejt nuk e la aspak. Ose buken duhet me nda nje cop edhe tjetrit me lon ne dollap, se perndryshe nese e kam buken afer, ha deri sa tme dhemb barku.
Mu ka bo nje lloj shprehie shum e keqe.
Un i kam 21 vjet dhe jam e gjate 1.72 mirepo jam pak mbi peshe (82kg).
Faleminderit paraprakisht.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: