Femra

Femra

prsh ju lutem me ktheni prgj per kete jsm vizituar tek gjinekologu shkova oer infeksion por pervec infeksionit te rend qe kisha pasi kisha enjtje nga posht kur beri kontrollin me nxori qe ajo qe mban femijen ishte 5 mlm me e madhe sec ishte zakonisht dhe me tha qe nqs nk zvogelohet vet do bejm nderhyrje kirurgjikale
Ajo qe dua te di un a ka problem kjo ne mosmbetjen shtatzen pasi u bera 7 muaj qe po provoj dhe nqs bej nderhyrje kirurgjikale esht problem qe mos te mbetem shtatzen

         

2 komente për “Femra”

 1. denisa says:

  Prsh a mund ta di se qfar infeksioni ke pasur sepse edhe un sikur ti kam enjtje nga posht edhe po kom frik me shku se mos kom diqka te keqe a ke pasur gjithmone mardhenie te pambrojtura qe ki marr ket infeksion mfal qe po te pys jam ne hall per at

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar.

  Nuk jeni e qarte ne pershkrimin e gjendjes,prandaj nuk mundem të ju përgjigjem. Nëse mundesh me dërgo raportin apo diagnozën,që të kuptoj për cka bëhet fjalë.
  Gjithe te mirat,
  Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: