Fejesa

Fejesa

Pershendetje,
Une quhem Engjellushe dhe jom 18 vjet. Une dhe i dashuri im po kemi qef mu fejuar. Na i kemi 3 vite duke folur. Kam dal disa her me at djalin dhe shum me pelqen. Une po du mi tregu prindeve te mi per sa her qe e provoj nuk ja dal dot. Shum jom e frikshme per qka do ndodh. Nese keni mundsi me ndimen tuaj me tregu qka me ba isha gzu shum.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: