fantasy

fantasy

A asht keq nese nje person ka shum imagjinata ne mendje ?? imagjinon shum qdo dit sene qe e bejn mir te ndien mir

         

2 komente për “fantasy”

 1. admin says:

  Pershendetje Gashi,
  te falenderojme shume per pyetjen.
  Nese eshte e mundur te lutem shto me shume detaje rreth pyetjes, ne ate menyre ekspertet tane te kthejne pergjigje me te kompletuar.
  Faleminderit
  Stafi NUKJEVET.

 2. gashi says:

  mendova fantazi te ndryshme nese nje person ka ne mendje nuk mund ta ket ne realitet dhe i imagjinon ato gjera qe ka deshir mi pas (zhytje ne fantazi)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: