e zhgenjyer

e zhgenjyer

Pershendetje te nderuara Zonja dhe ZotrinjPyetja ime ka te bej me gjendjen e pakuptueshme qe po ndodhem une tani dhe shpresoj te mar nje pergjegjje nga exspertet e kesaj lemije.Une jam shum e dashuruar por fatkeqsisht ai qe une edua eshte i martuar dhe ka familjen e vet. Une po e dua ate dita dites me shum edhe pse nuk i kam treguar ende edhe ai e ka ven re kete edhe ai me shikon mua me nje sy tjeter dhe edij qe po i pelqej jam e bukur . Problemi tjeter eshte se ai nga pozita qe ka nuk guxon te me thot diqka ne lidhje me kete por une kam kontakte zyrtare me te qe jan te DMDNga ana tjeter une jam ne nje lidhje tjeter ku vetem konflikte ka midis nesh Pytja ime eshte a duhet ta harroj peronin ne fjal apo te mar guximin e ti tregoj per ndjenjat e mia ??????

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: