Era

Era

Pershendetje. Jam e lidhur dhe me te dashurin kemi marredhenie shum te mira por gjithmone kur zihemi, shkak eshte motra e tij. E urrej pa fund ate. Eshte shum e shtirur, mburret… etjj.. kur jemi te 3 bashke sillet shum mire por kur jemi vetem me zor flet 2 fjale dhe kur flet mburret per veten dhe te dashurin e saj.. ma shpiff… ju lutem me jepni nje mendim si tja bej me ate sepse nuk e duroj fareee

         

Një koment për “Era”

  1. Dorina Kapaj says:

    Pershendetje Era,

    Ndodhesh ne nje situate te komplikuar pasi ne njefare menyre je e detyruar ta kesh prane kete person pasi eshte njeri i familjes tashme per ty. Ajo cka mund te marresh si sfide me veten eshte te mesosh te gjesh gjuhen per te komunikuar me kete person qe me sa duket ne nje menyre pasive kerkon te konfliktohet me ty. Nese e mendon si te pershtatshme mund te vendosesh te kalosh pak me shume kohe me te pikerisht per te kuptuar se cila eshte arsya e ketij konflikti mes jush. Do te te duhet durim dhe diplomaci. Gjithe te mirat.

    Dorina

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: