enjetja e kembes

enjetja e kembes

dje kam vrare kemben duke luajt futboll por nuk kam pasur gjakosje vetem kemba mu ka enjetur ,,te nyja e kembes ,, dhe nuk mund te ec mir tani,,, a eshte serioze kjo dhe si te kurohem,,,te me largohet e enjetura nga kemba dhe te ec normalisht ,,,ju lutem me ktheni pergjigjje sa me shpejt qe te jete e mundur

         

Një koment për “enjetja e kembes”

  1. Anonymous says:

    Ju duhet te beni masazh me akull ne vendin e lenduar,dhe nese nuk kalon ,ju rekomandoj te vizitoni Ortopedin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: