Emi

Emi

Pershendetje! Jam 29 vjece dhe jam ne muajin e 8 te shttzanise , dje me djegte pak fyti dhe sot verejta se me ishte bere nje koker ngjit me laringun ne ane te djathte,. Ju lutem dua te di cfar eshte dhe si ta trajtoj se kam frigen e bebit mos e demtoj. Kam dhimbje te kokres kur flas kur e leviz koken. Ju faleminderit!!!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: