Eksitimi

Eksitimi

Pershendetje jam 22 vjeqare, e kom ni problem shum te madhe qysh muj me ndal se ja ka nis pom pengon shum sit shoh sene erotike lexoj sene erotike, folum per tema erotike, ja nis prej vagines mdel si leng i tejdukshem, pastaj ma lyp trupi me masturbu , po du me largu qet sen po du me fol shlir per sene erotike, mos mem dal
Qata leng i tejdukshem, smuj sen me bo se po eksitona mejren ju lutna pres pergjigjje prek juve?

         

Një koment për “Eksitimi”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Kjo dukuri miret si normale,dhe nuk duhet te brengosesh fare.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: