This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Aug 13 15:16:17 2020 / +0000 GMT

EjakulimiPershendetje kam nje pytje dhe shpresoj te marr pergjigje ejakulimi ne gjum eshte diqka normale ne moshen e re por ndalimi i ejakulimit me dor pa vetedije papr├Čtur zgjohesh dhe e sheh qe e ke ndalur me dor dhe sigurisht eshre qetesuar dhe eshte kthyer mbrapsht a perben ndonje problem ky veprim faleminderit per kohen tuaj

 

 


Post date: 2020-07-30 13:06:10
Post date GMT: 2020-07-30 13:06:10
Post modified date: 2020-07-30 13:06:10
Post modified date GMT: 2020-07-30 13:06:10

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com