Ejakulimi

Ejakulimi

Pershendetje kam nje pytje dhe shpresoj te marr pergjigje ejakulimi ne gjum eshte diqka normale ne moshen e re por ndalimi i ejakulimit me dor pa vetedije paprìtur zgjohesh dhe e sheh qe e ke ndalur me dor dhe sigurisht eshre qetesuar dhe eshte kthyer mbrapsht a perben ndonje problem ky veprim faleminderit per kohen tuaj

         

Një koment për “Ejakulimi”

 1. admin says:

  Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Ejakulimi ne gjume eshte dicka mjaft e rendomt sidomos ne adoleshence, dmth ne moshen tende, dhe nuk ka asgje per tu shqetesuar.
  Poashtu mastrubimi i moderuar eshte dicka shume normale. Do te keshillonim te mos shikosh shume filma porn, pasi mund te te krijojne probleme serioze seksuale ne vijim.
  Na shkruaj prap po pate ndonje pyetje shtes.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: