This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 11:45:33 2020 / +0000 GMT

edenisambrem kam kryer mardhenie me t dashurin pa perdorur mbrojtese sepse ishte dicka e castit megjithese nuk me derdhi sperm ,gjeja qe me shqeteson esht te dij se sa esht mundesia per tu ngelur shtatezan pasi lexova dhe thuhej qe mund te ngelesh shtataezan vetem nepermjet kontaktit te vagines dhe penisit kam marrrje mendesh dhe me perzihet apo ka shance ta kem nga humbja e virgjeris

 

 


Post date: 2019-09-09 07:15:23
Post date GMT: 2019-09-09 07:15:23
Post modified date: 2019-09-09 07:15:23
Post modified date GMT: 2019-09-09 07:15:23

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com