edenisa

edenisa

mbrem kam kryer mardhenie me t dashurin pa perdorur mbrojtese sepse ishte dicka e castit megjithese nuk me derdhi sperm ,gjeja qe me shqeteson esht te dij se sa esht mundesia per tu ngelur shtatezan pasi lexova dhe thuhej qe mund te ngelesh shtataezan vetem nepermjet kontaktit te vagines dhe penisit kam marrrje mendesh dhe me perzihet apo ka shance ta kem nga humbja e virgjeris

         

Një koment për “edenisa”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Këto simptome nuk ka mundësi që vien nga dëmtimi i himenit . Ndersa si e shpjegoni ju marrëdhënjet sexuale,mundësitë për shtatëzani janë minimale apo fare.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: