This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:29:21 2020 / +0000 GMT

E pikellim


Pershendetje,kam nje pyetje per gjinokologun,tu kisha lut me me tregu sakt sa rrin beba ne barkun e nenes,deshiroj ta di Sa dite minimumi edhe sa dit maksimumi rrin beba ne barkun e nenes sepse une kam pasur mardhenje me burrin me 13,14dhe 15 Mars kurse femija lindi me 11 dhjetor edhe burri dyshonte qe femija nuk eshte i tija,ne fakt nuk ma tha direkt por e kuptova une dhe u pikellova thell ne shpirt ,femija eshte tash 18 vjet,kurr nuk me ka then me aß nje fjal ne ket drejtim,edhe une edi vehten Qe kurr me asnje mashkull skam pas mardhanje i pari dhe i vetmi eshte burri im por kjo gje me merzit shume nganjeher sepse mendoj Qe me ka prekur nderin tim edhe pse dyshimi ka qen vetem kur mjeku ma caktoj terminin e lindjes edhe burri menjeher reagoj keq ,tha pse me lind me ket dat kur ne kemi pas mardhenje me keto data ,nuk munda ti jap sqarime se skisha njohuri ne ket drejtim veq kam qajt me muaj te ter. Njeher e kam.pyt pse me the ashty aji mu pergjigj nuk kam njohuri as une por e di Qe femija rrin 9 muaj ne bark dhe nga kjo nuk po perputhet shtazanija jote me ket rregull.Te lutem ma sqaro kjart Qe te lexon edhe burri se une jam e paster . Ju falenderoj,klm
Post date: 2019-09-11 11:47:05
Post date GMT: 2019-09-11 11:47:05
Post modified date: 2019-09-11 11:47:05
Post modified date GMT: 2019-09-11 11:47:05
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com