e dua shummm

e dua shummm

Kam kalu me ni djal 5 muaj nfillim sedoj por me kalimin e kohes po por kur nisa ta doja aj u largonte gjdo dit prej meje por tash edu shum dhe i kam thon qe mu kthy apet por aj thot jo pastaj e kam len nje koh skam folur me ta eeshet ber 1 e gjysem qe kur jemi ndar nje dit i kam shenuar dhe duke folur e pyta nese do te jemi prap bash aj tha jo vetem nese do te dalesh me mu per qef ne fillim i thash jo por aj me bindi qe te dilja me ta kam dalur 2/3 here dhe dhe hemi perqafuar puthur jo diqka tjeter dhe pastaj vendosa te mos dal me vetem nese don tjet me mu pergjith edhe aj thosht jo pastaj folshim koh pas kohe dhe kur une si shenoja 2/3 jav aj me shenonte gjente ndonje arsye dhe folshum opett por aj behet qe sme do por endjej qem don dhe me xhelozon kur rri me ndonje djal qe atijt si plq dhe pastaj kur folim aj fol keq me mu dhe kur i tham pom doket ti om don aj thot jo kur dola nje dit deri nqytet aj om pa edhe em shenoj pse je dal e kshty tona mas do dite em rrejti qe osht tuj kalu me ni qik tona mas 3 dite emam pytur aj pernime tuj kalu aj thoshte jo pastaj i thash em ke rrejt veq me xhelozu une tha jo smeinterson nese xhelozon ti ose jo por sdi qfar te bej eduua shummm dhe endjej qe edhe aj me don…

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: