e brengosura

e brengosura

Pershendetje
Desha t’ua bej nje pyetje rreth shqetesimit tim.
Ka 5-6 muaj qe kam nje dhimbje koke dhe fytyre.Kam nje ndjesi si te eres se mykut kur fryej hundet,e sidomos kur mbyll hundet dhe fryej per ti liruar veshet.(nuk kam rrjedhje hundesh),pastaj me duket si te kem kelbaz ne fyt e nuk mund ta largoj edhe me kollitje.
Kane filluar edhe dhimbje ne vesh ,zhurme ne vesh dhe dhimbje koke,fyti me duket i acaruar,si dhe marramendje.
Ju lutem me tregoni çfare mund te jete dhe kujt ti drejtohem.
Jam ne merak per shendetin tim.
(te gjitha analizat me dalin mire,EKG.CTe kokes,analizat e gjakut,ASTO Crp,gjendrat tiroide,te gjitha ne rregull).
Ju lutem me ndihmoni!
Pres pergjigjen tuaj.

         

Një koment për “e brengosura”

  1. admin says:

    Pershendetje Rabie, dhe faliminderit qe na ke shkruar. Sipas asaj se si e ke pershkruar gjendejen tende duket sikur mund te keshe probleme me sinuset. Do te keshillonim qe te beshe nje vizite te mjeku familjar.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: