duart

duart

pershendetje jam 20 vjeqar dhe nuk e di duart nuk pi kam te mpira po sikur te ngurta nuk mund as te shenoj ndjesi shum e keqe qfar mund te jete a osht shqetsuse a munet me kan prej ankthi perveq ktyre po kam dhe dridhje tpavullnetshme tgishtav

         

Një koment për “duart”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Pershendetje Lis,
    Ju rekomandojme qe te paraqiteni te Mjeku Familajr i cili pas perballjes me te dhenat nga ju, do te ju ekzaminoj dhe udhezoj te specialisti adekuat.
    Gjithe te mirat,
    Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: