Dua tja prezentoj te dashurin babit

Dua tja prezentoj te dashurin babit

Mirdita,
Jetoj ne zvicer me nje qytet te vogel ku flasim frangjisht, edhe i Kam 17vjet. Une jetoj me prind me moter e vlla. Jam ne lidhje me nje djal qe 8 muj e gjys, gati 9 muj edhe 6 dit. I dashuri jem jeton edhe aj ne zvicer 100km larg, ashtu siq po mendoni e kam shtir ta shoh shpesh sepse kerkush ne familjen tem nuk osht i informuar per ket lidhje. Familja atij din per gjithqka, dhe shum mir ndihna me familjen e tij, dhe un dhe aj duhemi Pa fund dhe kem deshir te jetojm bashk ne te ardhmen. Shkruj sepse kam nevoj per ndihm. Dua tju tregoj prindve te mi per lidhjen time sepse e dua teper edhe shum veshtir mu pah rall. Prind e mi i du shum dhe me dojn shum e di qe ju vjen shum shtir me pranu lidhjen tem me te dashurin tem por edhe mu shum shtir pom vjen me Ju tregu sepse e di sigurt qe e marrin keq ket tregim edhe po tutna shum. Nese keni naj idee, diqka qe muj me than a diqka qe nuk duhet me than, a qysh me ju tregu, nuk e di Amo ju lutem qe keni pas pun te tillë ju lutem mem tregu se qysh me ja bo. Faleminderit prej Juve.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: