dua te shtoj ne peshe

dua te shtoj ne peshe

Psh jam nje femer 17 vjec jam 52 kg dhe e gjate 1.70 desha tju pyes se si mundem te shtoj ne peshe sepse jam shum e dobet

         

Një koment për “dua te shtoj ne peshe”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar. Per sa i perket dietes qe duhet te mbani do ju keshilloja te hanit gjithcka dhe te mundoheni te konsumoni 4 vakte ne dite. GJithashtu dhe palestra ose ndonje aktivitet sportiv tjeter mund tju ndihmoje. Por kryesorja eshte qe te beni analizat per te pare funksionimin e Tiroides dhe Anemine.
    Ju uroj dite te mbare.
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: