Dua te rritem

Dua te rritem

Pershendetje,jam nje vajz 12 vjeçe dhe jam e gjat 1.47 cm dhe nuk po rritem a mund te me tregoni sesi te rritem.Une bej ushtrime çdo dite por nuk po rritem fare.Ju lutem me ndihmoni

         

2 komente për “Dua te rritem”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Ti je nje vajze e re dhe do te rritesh vazhdimisht. Tani po hyn ne fazen e pubertetit kur behen zhvillime te hovshme trupore. Perdor ushqim sa me natyral, peme e perime dhe gjithsesi sa me teper aktivitete fizike.

    1. Anonymous says:

      Gjitha kto po i bej por nuk kan rezultate jam shumeee e shkurter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: