dua te kontaktoj me nje psikolog ju lutem

dua te kontaktoj me nje psikolog ju lutem

dua te kontaktoj me nje psikolog ju lutem se sot ne oren 23 ishte dhe orari i nje eksperti .te lutem me kontaktoni sa me shpejte jam mundur te lidhem shum her me ju po asnje sme esht pergjigjur

         

Një koment për “dua te kontaktoj me nje psikolog ju lutem”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur,

    Sot ke ne chat psikolog nga ora 16.30 -17.30 provo te lycesh disa minuta me heret, qe te mund te kycesh para se te kycet psikologu. Pasi qe ka shume persona qe presin ne keshillim ne chat,kur psikologu eshte duke biseduar me dike tjeter, nuk ka mundesi te filloj biseden me nje person tejeter.
    Gjithe te mirat,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: