Dua te afrohem

Dua te afrohem

Dua te afrohem me te fejuarin po ai esh gjermani un Shqiperi si ti mbush menjen te jemi bashk

         

Një koment për “Dua te afrohem”

 1. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje,
  Te falemidnerit qe na ke shkruar dhe ke ndare kerkesen tende me ne.
  Ne kete rast, po mundem te kuptoj qe ju te dy jetoni ne vende te ndryshme dhe ke deshire te
  afroheni fizikisht.
  Por, per te te dhene nje mendim, do te me ndihmonte shume nese do te ndaje me shume
  informata me mua rreth lidhjes suaj, prithmerive, raporit momental, rrehtanave tjera te
  rendesihme, planeve, si dhe nese keni bisedaur me te rreth kesaj.
  Deri ne letren e radhes, te pershendes.
  Sinqerisht,
  Vahidja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: