Dua te abortoj

Dua te abortoj

Pershendje jam nje vajz 16 vjecare dhe jam shtatzane, ju lutem me ndihmoni cfare duhet te bej qe te abortoj

         

Një koment për “Dua te abortoj”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Duhet të lajmeroheni me prindin ne QKUK ,Klinika e Gjinekologjise (sidomos që jeni 16 vjeqare).Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: