Dua prgj

Dua prgj

Prsh dua nje pergjigje kam pasur disa dridhje disa atake paniku ankth stres depresion i kam kaluar te gjitha por ajo qe po me shqetson osht pe kom ni ngurtesi ne duar sikur sme punojn durt edhe shikimi po me ngushtohet a osht shqetsuse naj sen?

         

Një koment për “Dua prgj”

 1. admin says:

  Pershendetje Ali,
  Faliminderit qe na ke shkruar. Si duket paske kaluar periudha mjaft sfiduese dhe te pergezojme qe ke kerkuar ndihme edhe me problemin qe se fundmi e ke me duart.
  Te keshillojme te besh nje vizite te neurologu. Nje nga neurologet qe do te rekomandonim eshte Dr.Afrim Blyta ose Dr. Myrvete Kabashi.
  Te lutem na shkuraj ne se nevoje per ndonje gje tjeter.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: