dua nje psikolog

dua nje psikolog

pershendetje, un dua te di se ku mund ta gjej nje psikolog ne prishtin,

un jetoj jasht vendit dhe mas 2 jave jam ne prishtin dhe dua te kontaktoj me ndonje psikolog, problemi im asht qe, un kam nje problem qe thiret maldative daydreams, zhytna shum her ne fantazi qe me pelqejn, shumicen e kohes e kaloj kshtu, kit ves e kam marr nga mungesa e shoqeris dhe e bej qe 4 vite qdo her, un keto fantazira mund ti bllokoj mos te fantazoj me, por nese kam ndonje stres prap skam qfar te bej dhe ndiem si te kem qef per te fantazuar me shum
UN NUK KAM NDONJE PROBLEM PER TE DALLUAR RALITETIN NDAJ IMAGJINATES
por ky problem qe kam a mund qe tme shkaktoj ndonje psikoz ose kshtu diqka ?

         

3 komente për “dua nje psikolog”

 1. admin says:

  Pershendetje,
  Faleminderit qe na ke shkruar, sa i perket psikologut ne Prishtine te rekomandojme te kontaktosh ne keto numra Tel: 038 542 195 dhe 038 542 199 -Qendra per Shendetin mendore ne Prishtine, ketu mund te marresh reference per ndonje psikolog te mundshem.

  Dite te mbare,
  Stafi NukJeVet.

 2. Sykaltroshi says:

  Pershendetje..lajmrohu..te lutem

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Ju ltem te na dergon nje numer telefoni, te cilin nuk do e postojme ne webfaqe, ne menyre qe te ju lidhim me ndonje psikolg te pershtatshem per rastin tuaj.
   Gjitha te mirat,
   Satfi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: