Dua nje pergjigje

Dua nje pergjigje

Jam 19 vjec vuaj nga myku ne zorre e kam perdor shum ilace po.prap kam djegie kam.ber sonden e stomakut nuk.kisha as gastrit as trupa te huj vetem.nje leng qe ma mabn te ngopur stomakun edhe po perdor demeprazol por un ndihem ndonjeher i lodhur si i turbullur kam.ber tgjitha analiza mdalin mir kam djegie ne bark nga krau zemres ne te gjith trupin kam be nje skopi mushkerive dhe mtha je ne rregull me anë te skopis me pa dhe zemren e ke te paster tha nk ke asgje tani pse duhet tkem djegie kam perdor antibiotik mi ka dhen doktori atomakut po prap ndjej djegie nga myku vin te gjith kto apo cfar ? Kur pi kafe ndihem si i kputur sikur me esht dobsu imuniteti trupit ndonjeher nfihem mir ne form te mir me kerrcasin zorret ndonjeher shum gazra ? Mund tme jepni nje pergjigje

         

Një koment për “Dua nje pergjigje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Problemet qe ke me shendetin duhet ti zgjedhish me mjekun tend e me gastroenterologun. Infekcionet mikotike jane te gjata e te mundimshme, kerkojne kohe te gjate e discipline ne ushqim e terapi. Perdorimi i antibiotikeve gjithmone shkakton edhe efekte anesore.

Leave a Reply to Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: